267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Trümó

659. Trümó

osztrák, 19.sz.vége, fenyőfa alapon, mahagóni borítással, faragott, aranyozott kariatida díszítéssel, tetején márványlap pótolt, 1 db kulccsal

92*104,5*50,5 cm