267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Játékasztal

764. Játékasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, asztallapja kinyitható, sérült

84*95*47 cm, kinyitva: 95*95 cm