267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Cselédhívó csengő húzó

622. Cselédhívó csengő húzó

magyar, 1900 körül, pamut hímzéses alapon gyöngy díszítéssel, aranyozott fém függesztéssel, kis sérüléssel

h: 240 cm