267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Posztamens és kaspó

935. Posztamens és kaspó

Zsolnay gyár, Pécs, 1880-90 körül, festettporcelánfajansz, gazdag lepkés-virágos díszítéssel,TJM kék családi jelzettel, kaspó alján apró sérüléssel,posztamensen kis tűzi repedéssel

posztamens:68,5 cm, kaspó. 28,5 cm