267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Teáskészlet, 2 személyes

944. Teáskészlet, 2 személyes

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, talpán máz alatti kék TJM családi jelzettel és 4255, 4377-es formaszámmal, össz.: 5 db

m: 4,8-13,5 cm; d: 13,5 cm