267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szalonasztal

729. Szalonasztal

osztrák, 19. sz. vége, lapja fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és mahagóni interziával, tömör, faragott diófa lábakon, sérült

77*128 cm