267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Csésze és alj

923. Csésze és alj

Pápa, 19.sz., aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott "Pápa" jelzet

m: 7,5 cm; d: 13,5 cm