267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Egyajtós ruhásszekrény pár

646. Egyajtós ruhásszekrény pár

magyar (Pozsony), 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diógyökér borítással, 2 db kulccsal, polcok hiányoznak, kis sérüléssel

163*96*45 cm