267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Konzolasztal

658. Konzolasztal

magyar, 19.sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, hátoldalán tükörlappal, egy fiókkal

88*106*46 cm