267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Falióra

551. Falióra

osztrák, 19. sz. vége, negyedütős szerkezet,esztergált, pácolt bükkfa tokban, sárgarézveretekkel, ingával, sérült, mutatók pótoltak,szerkezet javításra szorul

m: 140 cm