267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Váza pár

953. Váza pár

Zsolnay gyár, Pécs, 1880-85 között, festett, aranyozott porcelánfajansz,talpakon máz alatti kék TJM családi jelzettel, masszába nyomott gyáribélyegzővel, 38-as festőszámmal, 1 db kulccsal, 43-as aranyozó számmal és 1088-asformaszámmal, egyik talpon tűzirepedés

m: 24,5 cm