267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kandalló szett, 3 db-os

894. Kandalló szett, 3 db-os

Hollandia, Petrus Regout, 19. sz. vége, festett porcelán, jelzett az alján: "R", fedeles váza alján: P. Regout and C. Maastricht, fedeles váza nyaka javított,

m: 30 cm, 30,5 cm