267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Képkeret

678. Képkeret

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa korpuszon aranyozott blondelmasszás díszítéssel, kis sérülésekkel

külső méret: 111 × 98 cm, belső méret: 85 × 72 cm