267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tejkiöntő

901. Tejkiöntő

Herend, 1900 körül, festett, aranyozottO'Sullivan mintás porcelán, sárkányos füllel,áttört talpperemmel, talpon máz feletti kékcímeres jel és masszába bélyegzett jelzet,restaurált,

10 cm