267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Váza pár

906. Váza pár

francia, Foecy, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, udvarlási jelenete, talpon kék, máz alatti jelzettel, egyik testen kis sérüléssel

m: 14,6 cm