267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Monstrancia

868. Monstrancia

1800 körül, tűzaranyozott-ezüstözött vörösréz, fém rátétekkel, barokk stílusú, vésett, cizellált, poncolt díszítéssel, Szentek és Mária a gyermekkel ábrázolásokkal, 2 db malachit lappal és színes üveg díszítéssel, összeállított tárgy,kis sérülésekkel

m: 52 cm