267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szalonasztal

761. Szalonasztal

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznyefa és diófa borítással, lábazatán esztergált díszítéssel, 1 fiókkal, kis sérüléssel

78*125*65,5 cm