267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Pohárkészlet, 60 db-os

880. Pohárkészlet, 60 db-os

osztrák vagy cseh, 20. sz. első fele, színtelen üveg, aranyozott, és ezüsnitrát szecessziós díszítéssel, 1 db dugó pótolt, kis sérülésekkel

m: 9-25 cm