267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Tejszínes kanna

907. Tejszínes kanna

Meissen, 1800 körül, festett, aranyozott porcelán, hattyú formájú füllel, két oldalán pásztor jelenetekkel, jelezve az alján máz alatti kék kardos jel

m: 18 cm