267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Vadászkard

848. Vadászkard

osztrák vagy német, 17. sz. kovácsoltvas, pengén bélyegzett mesterjegy, kagyló alakú hárító lemezzel, bőr markolat sodort drótszál díszítéssel

h: 98,5 cm