267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Posztamens

550. Posztamens

osztrák, 19. sz. vége, fekete lakkfestett, esztergált fa, sárgaréz veretekkel, préselt, aranyozott vörösréz tál antik jelenetekkel, középen Temperantia alakjával

m: 86 cm, d: 33 cm