267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Madonna a gyermekkel

957. Madonna a gyermekkel

német, Hummel, 20. sz. első fele, mázas porcelánfajansz, talpán HM 9/1 jelzettel és 59-es formaszámmal, sérült

m: 27,5 cm