267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kabinetszekrény

534. Kabinetszekrény

német, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, esztergált lábakon, belsejében 12 kis fiókkal és egy zárható rekesszel, 1 db kulccsal, felső nyitható rekesz zárja hiányzik, sérült

93*83*43 cm