267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Asztalközép

942. Asztalközép

Eichwald, 1880-90 körül, festett, aranyozott fajansz, jelezve az alján, masszába nyomott Eichwald jelzettel, sérült

m: 69 cm