267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Támlásszék, 6db

731. Támlásszék, 6db

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, kiemelhető ülőkékkel

90*44*41 cm