267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Szalongarnitúra, 5 db-os

760. Szalongarnitúra, 5 db-os

magyar, 19. sz. másoddik fele, fenyőfa alapon diófa borítással, kis sérülésekkel

kanapé: 107*160*61 cm, karszék: 105*69*62 cm, szék: 92*47*44 cm