267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Női írókomód

645. Női írókomód

osztrák, 19.sz.vége, fenyőfa alapon diógyökér borítással, jávorfa és topolyafa intarziával, lehajtható írólapja mögött 4 kis fiókkal, sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal

96,5*71*48 cm