267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Komód

637. Komód

osztrák, 19.sz. fenyőfa alapon diófa borítással jávorfa és topolyafa intarziával, öntött sárgaréz veretek pótoltak, kis sérüléssel, kulcs nélkül

107,5*139,5*72 cm