267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Csésze és alj, 2db

924. Csésze és alj, 2db

Bécs 19.sz. eleje, festett porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék méhkasos jellel és masszába nyomott 822 évszámjelzéssel, apró sérüléssel

m: 6 cm, d: 13 cm