267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Füles tál

971. Füles tál

Gorka Géza, 1940-es évek, repesztett mázú, zöld indás cserép, jelezve azalján: "GNV" és "Gorka", Irodalom: Gorka Géza életműve Chovanez Balázs gyűjteményében, Kieselbach Galéria Kft., Budapest, 2020. 463. o., apró sérüléssel

8*18,5 cm