267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Képóra

674. Képóra

magyar, 19. sz. második fele, negyedütős szerkezet, olaj, fémlemez, a Világosi fegyverletétel ábrázolásával, aranyozott blondelmassza díszítésű kerete sérült, zeneszerkezet, j.n., felhúzókulccsal

112*109 cm