267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Boulle kandalló óra

548. Boulle kandalló óra

magyar, 19. sz.második fele, jelzett: "Lechner József Budapesten", fekete lakkfestett fa tok, sárgaréz intarziával, öntött, aranyozott sárgaréz veretekkel, figurális sarokdíszekkel, zománcozott, római számos zománcozott számlappal, Proveniencia: Kékedi Árpád gyűjteményéből, működőképes, ingával és kulccsal

m: 72 cm