267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Legyező keretben

878. Legyező keretben

Osztrák, 19. sz. vége, festett selyem, aranyszállal varrt flitteres díszítéssel, csont és aranyozott gyöngyház vázzal, díszbojttal, kis sérülésekkel, fa keretben

64*35*4,5 cm