267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Pagoda figura

936. Pagoda figura

Meissen (?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, feje, nyelveés kezei mechanikus, fém mozgatószerelékkel, jelzés nélkül, kissérüléssel

m: 29,5 cm