267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Csésze, 3 db

910. Csésze, 3 db

Pápa, 19. sz. eleje, mázas fajansz, jelzett az alján: masszába nyomott"Pápa" jel és koronás pajzs jel, 2 db kis restaurálással

m:9 cm