267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Fedeles tányér

956. Fedeles tányér

Holics (?), 19. sz. első fele, mázaskeménycserép, áttört díszítéssel,jelzett az alján, nem összetartozó,sérült

d: 23,5 cm; m: 14 cm