267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Smizett

654. Smizett

magyar, 19.sz.vége, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa intarziával, öntött sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal

81*49*42 cm