267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > A nyár allegóriája

921. A nyár allegóriája

Meissen, 19.sz., festett, aranyozott porcelán, sérült, hiányos, jelzett az alján: máz alatti kék kardos jel

m: 13 cm