267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Emlékpohár

888. Emlékpohár

osztrák, 19. sz. vége, kék üveg, aranyozott, zománcfestett díszítéssel, Andenken v. Hafenbeg felirattal

m: 14,5 cm