267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Sarok tálalószekrény

667. Sarok tálalószekrény

osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, topolyafa és mahagóni intarziával, faragott díszítéssel, 1db kulccsal, sérült

197*96*65 cm