267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kétajtós ruhásszekrény

630. Kétajtós ruhásszekrény

osztrák, 18. sz. vége, tömör diófa, faragott díszítéssel, eredeti zárszerkezettel és kulccsal, kis sérüléssel

214*149*56 cm