267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Sarokvitrin

666. Sarokvitrin

magyar, 19.sz.vége, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált polctartókkal, 1 db kulccsal, sérült

166*94*51 cm