267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Fülbevaló pár és 2 db fülbevaló

803. Fülbevaló pár és 2 db fülbevaló

Római császárkor, Kr. e. 2. sz.. arany, sérült

0,9 és 0,7 g, 1,5 és 1 cm