267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Csésze

916. Csésze

Bécs(?), 1830-40 körül, festett, aranyozott porcelán, kikötői táj ábrázolással, fül és szájperem restaurált, jelzés nélkül

6 cm