267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kard

852. Kard

Észak-Itália, 17. sz., kovácsoltvas, kettős kagylós hárító lemezzel, markolaton drótszálas díszítés, pengén mesterjegy

h: 109 cm