267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Kétajtós szekrény

649. Kétajtós szekrény

magyar, 19.sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, fekete lakkfestett párkányzattal és díszlécekkel, akasztós, sérült, kulcs nélkül

195,5*129*60 cm