267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Váza pár

941. Váza pár

Schütz Cilli, 20. sz. eleje, mázas fajansz, jelezve az alján: masszába nyomott Schütz Cilli jel, plasztikus virágdíszekkel, kakasfejes fülekkel, sérült

m: 34 cm