267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Női írószekreter

662. Női írószekreter

francia, 1900 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, geometrikus intarziásdíszítéssel, lehajtható írólapja mögött 5 kis fiókkal, lapján aranyozott bőrborítással, öntött sárgaréz veretekkel, 2 db kulccsal

93*75*45 cm