267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Madonna

958. Madonna

német, Hummel, 20. sz. első fele, fehérmázas porcelánfajansz, talpon masszábanyomott "MI Hummel" jelzettel, 1935-1949 közötti gyári jellel, apró mázhibával

m: 41 cm