267. Bútorok, szőnyegek és műtárgyak > Páduai Szent Antal a gyermek Jézussal

873. Páduai Szent Antal a gyermek Jézussal

Magyar, 19. sz., festett, faragott fa, sérült

m: 27,5 cm